Kinkekarp – Tükike taevast!

49,00 

Taevalik ei ole üksnes kõik see, milleni me iial ei ulatu. Vastupidi! Taevalik on kõik see, mis on meie sees, aga mida me pahatihti puudutada ei julge. Meie ise olemegi taevalikud, kui me lihtsalt lubame endil lõdvestuda, kui me lubame endil olla mängulised ja nautida kõiki neid rõõme, mida elu meile pakkuda võib. Taevalik võib olla kallima puudutus, maitsenauding mõnes nurgataguses restoranis või võõralt saadud naeratus. Aga taevalik võib olla ka mõni hetk, mille võtame iseendale.

Kingi Bonobo kinkekarp „Tükike taevast“ iseendale või kellelegi, kellele tahad pakkuda taevalikke hetki. Mõnusalt sametised ja lõõgastavad, 100% looduslikud kehakoorijad puhastavad meid kihtidest, mida me enam ei vaja. Ja annavad võimaluse iga kord uuesti ja uuesti sündida.

Karbike mahutab 4 Bonobo imelist kehakoorijat:

  • apelsini & porgandi
  • mustika & lavendli
  • piparmündi & rosmariini
  • vaarika & greibi 

Kui soovid mõne toote asendada teise Bonobo tootevalikus oleva tootega, siis anna märku. Kõik on võmalik!

Lisaks sellele on sul võimalus saata kinkepakk ka otse kingituse saajale. Ka selle kohta jäta maha vastav märkus kommentaaridesse.

Oleme sinu jaoks olemas!

Kaal 0,12 kg
Mõõtmed 3,8 × 3,8 × 10,2 cm
Kinkekarp – Tükike taevast!
See veebisait kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Seda veebisaiti kasutades nõustute meie andmekaitsepoliitikaga.
Loe lisaks

Püsiühendus
Bonoboga!

Saa osa uudistest, nõuannetest
ja erilistest pakkumistest,
mida mujalt ei leia.
UUDISKIRI
LIITU
close-link