LIIS-KATRIN AVANDI

Olen Bonobo tooteid kasutanud juba mõnda aega. Minu tõeline lemmik on kehakreem! Esmakordselt purki avades oli tunne, et tegemist on paksu jogurtiga. Lõhn ja tekstuur tundusid nii mõnusad, et tahaks ara süüa! 😊 Peale määrides muutub kreem aga hoopis toitvaks õliks! Mulle väga meeldib! Teine suur lemmik on huulepalsam. Mul on neid lausa mitu. Niisutan nendega igapäevaselt huuli, aga lisaks sellele ka nii enda kui oma laste käsi, mis kipuvad tuules, päikeses ja vihmas karedaks minema. Õue minnes ei viitsi kreemipurki kaasa võtta. Siis ongi huulepalsam hea abimees ja käed saavad kiirelt korda! Näovett hoian kuuma suvepäeva jaoks Pärnu rannas või hoopis soojamaareisile minnes, et end palavas värskendada. Kõige tipuks meeldib mulle kohutavalt see, et Bonobo kreemid on klaasist purkides. Saan neid ise taaskasutada või hoopis tootjale tagastada. Super! Aitäh

MARI OJASAAR

Minu praegune lemmik Bonobo toode on kreemdeodorant. Olen seda nüüdseks kasutanud juba üle kahe kuu ja tundub, et sellest totsikust jätkub kenasti umbes kolmeks kuuks. Nii ilus pakend ja purk, mis kaunistab minu ilunurka ning inspireerib igal hetkel loodusega ühenduses olema. Kui alguses tundus kummaline ja harjumatu kaenla alla kreemi kanda, siis nüüd on sellest saanud minu lemmik ilurituaal. Meie kaenlaalused saavad nii vähe armastust ja mis saaks parem olla, kui neid igal hommikul pärast pesu õrna kreemiga hellitada. Kui kanda kreem ühtlaselt peale, siis on kaenlaalused kenasti lõhnavabad terve pika päeva. Mõnel stressirohkemal päeval kannan ka pärastlõunal kreemi kaenla alla. Kuna kaenlaaluste näol on tegemist piirkonnaga, mis on rindadele nii lähedal, ei kasutaks ma iial oma nahal midagi kanget ja mürgist. Eriti veel olles imetav ema. Peale selle magavad mu väikesed lapsed mul kaisus ja poevad sageli lausa kaenla alla. Ma ei saaks ise iial rahulikult puhata, teades et mingi keemiat täis deodorant võiks ka vastu nende nahka puutuda või lausa organismi sattuda! Bonobo kreemdeodorant on hästi armas ja hea lahendus kaenlaaluste ilu heaks!

ERRIT KULDKEPP

Südamega valmistatud tooted puudutavad kõiki meeli. Mäletan eredalt seda hetke, kui saabus maagiline laegas, mille meeldiv lõhn ja sellel olev kaunis lause – „Just as the stars shine in the dark, so do you“ – kõnetasid hetkega. Karpi avades leidsin armastuse ja hoolega pakendatud puhtad ja kehasõbralikud tooted. Olles nüüd neid proovinud juba mõnda aega on naistepuna näovesi kujunenud üheks minu lemmikuks, sest sobib ideaalselt minu tundlikule nahale. Rahustav lavendli deodorantkreem on jällegi parim värskuse säilitaja ning seda on mugav igal pool kaasas kanda. Siiras tänu armastusega valmistatud toodete eest!

SANDRA VABARNA

Bonobo juurde sattusin täiesti juhuslikult ja võin ausalt tunnistada, et mulle hakkasid need tooted kohe meeldima! Minu (ja minu abikaasa) number üks lemmik on näovesi! Kasutan seda hommikul ja päeva jooksul mitu korda, kui tunnen, et hakkab tulema väsimus ja tahaks turgutust. Teine lemmik on huulepalsam. Ma mängin palju puhkpilli ja huuled on kogu aeg kuivad. Enamik huulepalsameid ei toimi minu jaoks, aga nüüd olen leidnud täpselt sellise, mida vajan!

HANNA-LIISA VÕSA

Tänaseks algavad kõik minu päevad kibuvitsa näosprei piserdamisega. Sellest tulev värskus annab päevale hea alguse! Astelpaju kehakreem on ideaalne niisutaja minu kuivale nahale. Suvisel ajal annab see boonusena kehale veel mõnusa kuldse sära!

HEIDI HANSO

Puhtad, nii mõnusad tooted! Olen ühtviisi vaimustatud nii näokreemist, mis on super toitev, aga veel rohkem kreemdeodorandist. See on ilma igasuguse kiidukohustuseta tõepoolest parim higitõrje, mida eales proovinud olen. Pehme lavendlilõhnaga ja nahk saab hingata. Lõhn ei muutu ega kao, kui kaua peal on. Täielik lemmik, ausalt noh!

MERLE LIIVAK

Pea kümme aastat tagasi jätsin kreemid maha. Enda ja lapse allergiate tõttu. Asemele tulid toiduõlid. Paar aastat tagasi hakkasin igatsema head kreemi, mis oleks looduslik, aga samas ka ihaldusväärne. Võie, millega tahaks end salvida päevast päeva... Aga ei leidnud. Hiljuti ulatas mulle üks hea sõber kreemipurgi, mille sisu pidi olema imeline. Keerasin korgi pealt – vastu vaatas kollane, nagu vahtu löödud päike. Nuusutasin – taevalik! Vaatamata tõigale, et kreemis on lisaks saialillele ka astelpaju, mida ma tavaliselt väga oma marjaks ei pea. Pärast seda “kohtumist” sai mu kreemivaba põli läbi. Niisutan, rahustan ja tervitan eluenergiat!

ANNA KANEELINA

Minu lemmik Bonobo kreem on imehea, aimatava lõhnaga avokaado ja sidruni kehakreem. Selle kreemjas tekstuur muutub nahal mõnusaks õliks ning on kuivale nahale ülimalt niisutav ning kosutav. Seda kreemi kannan südamerahus ka oma laste nahale ning neile meeldib see samuti väga. Ma võiks muidugi eraldi ka huulepalsamistest kirjutada! Need on meie pere suured lemmikud! :)

EGLE LOIT

Olen Bonobo tooteid juba mõnda aega kasutanud. Mulle meeldivad nende toodete tekstuurid ja lõhnad väga. Minu eriliseks lemmikuks on igapäevases kasutuses olev sidruniga huulepalsam - see püsib kaua, niisutab hästi ja jätab huuled mõnusat matti tooni.

UUDISKIRI
LIITU

Püsiühendus Bonoboga!

Saa osa uudistest, nõuannetest ja erilistest pakkumistest, mida mujalt ei leia.
close-link